LLDPE
responsive carousel

ژئوممبران LLDPE:

ژئوممبرین پلی اتیلنی با چگالی پایین  (Linear low-density polyethylene) که به اختصار LLDPE خوانده می شود که مخصوص استفاده در مواردی است که استفاده از ژئوممبرین HDPE به دلیل چگالی زیاد و انعطاف پذیری کم آن و همچنین حساسیت آن به پدیده ترکزایی تنشی دارای توجیه فنی نمی باشد. از جمله این موارد، آببندی ساختمانها (دیواره و کف گودبرداری ها) می باشد.

به دلیل چگالی بسیار پایین، این محصول بسیار انعطاف پذیر بوده و احتمال آسیب دیدگی آن در اثر فرایندهای حین نصب و نیز تحت اثر بار (وزن بتن فونداسیون یا دیوار حایل) بسیار کاهش می یابد و دارای نرمی ذاتی بوده و لذا به مرور زمان از نرمی آن کاسته نمی شود و کیفیت اولیه خود را حفظ می نماید.

ژئوممبرین LLDPE  از خانواده پلی  اتیلن ها می باشد و به نوعی هم خانواده محصولات HDPE و VLDPE و محصولی حد واسط این دو محسوب میگردد.

کاربردهای ژئوممبرین LLDPE:

از آنجائیکه اینگونه ژئوممبرین ها دارای خواص فیزیکی و شیمیایی مطلوبی هستند، کاربردهای متعددی در صنایع مختلف داشته و در پروژه هاي مختلف آببندي نظير: مخازن ذخیره آب و فاضلاب، پوشش ثانویه مخازن ذخیره مواد هیدروکربنی، مخازن دفن بهداشتی پسماند، کانالهای انتقال آب، حوضچه های تبخیر پالایشگاهها و نیروگاهها، دریاچه های مصنوعی، سدها و آب بندها، آب بندی فونداسیون و دیوارهای گود پروژه های ساختمانی و همچنين حوضچه های نگهداری آب و پرورش آبزیان بکار مي روند.

 


جهت اطلاعات بیشتر با کارشناسان مجموعه تماس حاصل نمائید.